Kurumsal Kimlik

1979 yılında faaliyetlerine başlayan Hisar Reklam, sektörün durmadan gelişmesi ile birlikte tüm yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek, makine parkuruna yaptığı yatırım, Ar-ge’ ye verdiği önem, 3000 m2 kapalı alan ve 40 kişiyi aşan tecrübeli personeli ile her geçen gün büyüyerek, müşterilerine sınırsız ve kalite odaklı hizmetini sunmaya, onlara her türlü reklam ihtiyaçlarında destek olmaya devam etmektedir.

Yüzünü değişime doğru çeviren, Bursa Açıkhava reklam sektörünün Güney Marmara’ da ki öncü isimlerinden olan Hisar Reklam, yakın dönemde bünyesine kattığı ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ile kalitesini bir nevi belgelendirmiştir.

Kendini iç yapısında da sürekli yenilikçi tutan Hisar Reklam, hayal gücü sınır tanımayan tasarım ve özel uygulamalarıyla en farklı, en çağdaş ve en kaliteli hizmeti yine en hızlı ve uygun fiyata sizlerle buluşturmayı kendine ilke edinmiştir.

video
DİJİTAL BASKI ÜNİTESİ


2 adet 320 cm eninde solvent bazlı Avrupa – Amerikan menşeili dış mekan baskı makinemiz ile yılda 1.500.000 m2 baskı kapasitesi ile hizmet vermekteyiz.

sertifika1
sertifika2
logo1
logo2
logo3