Aziz EREN

Aziz Eren, 1959 yılında Makedonya’ nın Üsküp kentinde doğmuştur. 1969 yılında Türkiye’ ye gelişi çocukluk yıllarına rastlayan Aziz Eren, öğrenimine Üsküp’ te başlayıp Bursa’ da tamamlamıştır.

Okul yıllarında başlayan iş hayatı, 1969 yılında bir tabela atölyesinde çalışmaya başlamasıyla birlikte, reklam reklam sektörüne girişi için bir başlangıç noktası olmuştur.

1979 yılında kendi işini kurarak şuan faaliyetlerine devam eden Hisar Reklam’ ın temellerini atmıştır. Geçen süre zarfında firmayı daha ileriye taşıyabilmek adına sektörel anlamda tüm yeniliklerin takipçisi, bünyesine kattığı teknolojik yatırımlarla firmanın Türkiye genelinde söz sahibi ve ses getiren işlere imza atmasında pay sahibi olmuştur.

Bugün, Açıkhava reklamcılığı sektöründe faaliyet gösteren Hisar Reklam olarak bizler onun açmış olduğu bu yolda, benimsediği kalite, güven ve müşteri çizgisini daha ileriye taşıyabilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

25 Ekim 2010 tarihinde aramızdan ayrılan değerli büyüğümüz, ustamız Aziz Eren’ i, bizlere bıraktığı değerler vesilesiyle derin saygı ve rahmetle anıyoruz.

HİSAR REKLAM

video
DİJİTAL BASKI ÜNİTESİ


2 adet 320 cm eninde solvent bazlı Avrupa – Amerikan menşeili dış mekan baskı makinemiz ile yılda 1.500.000 m2 baskı kapasitesi ile hizmet vermekteyiz.

sertifika1
sertifika2
logo1
logo2
logo3